.

.

New
12 метри/многу Топла Продажба Globule Завеса Tassel Дополнителните Европски стил Завеси Чипка Намали За Шиење Ткаенина Додатоци за Декорација

12 метри/многу Топла Продажба Globule Завеса Tassel Дополнителните Европски стил Завеси Чипка Намали За Шиење Ткаенина Додатоци

DEN 1724.00
DEN 1915.20

Стока
Достапно.

Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 30-60 дена. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. 2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Димензии : 12cm
Количина : 12 метри/многу
Боја : ве Молиме погледнете ги сликите
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка
метар
Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање . Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Ширина:
12cm
Број На Модел На:
LA16071605
Ткаенина Тип:
Tassel
Свеж

Избор на клиенти