.

.

New
2 парчиња и 1 Групите Големи Сретнете со Исклучителна Везови Крпа Ставете Цртан филм Sequins Печ DIY Прибор за Облека RS1299

2 парчиња и 1 Групите Големи Сретнете со Исклучителна Везови Крпа Ставете Цртан филм Sequins Печ DIY Прибор за Облека RS1299

DEN 364.80

Стока
Достапно.

двор
Име на производ : крпа ставете (да се Шие на) Производ во Боја : како што е прикажано Производ Големина : Б utterfly : 23*24 см Производ употреба : 1 : ставени крпа може да се пораби во облека, кревет листови, ватенка и крпа стоки 2 : може да се користи за да се скрие флеки 3 : декоративни облека, чевли и други предмети и можете да го користите двострано лепило на ѕид, мебел.. 1 Групи Б utterfly : 23*24 см

Детали

Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
23*24cm
Број На Модел На:
RS1299
Тип На Производ:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти