.

.

New
Евтини Цена Африкански Француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со Sequins/Висок Квалитет На Африкански Tulle Чипка Ткаенина За Нигериската Свадба

Евтини Цена Африкански Француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со Sequins/Висок Квалитет На Африкански Tulle Чипка Ткаенина За

DEN 2472.00
DEN 3252.96

Стока
Достапно.


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н.
Плаќање :
1. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
Француска чипка
Organza Чипка
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
Евтини Цена Африкански Француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со Sequins/Висок Квалитет На Африкански Tulle Чипка Ткаенина За Нигериската Свадба
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец , и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница . Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни . Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас слободно . Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Нето Платно
Техника:
Извезена
Ширина:
inch
Број На Модел На:
AFL19
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти