.

.

New
4.5 двор Гроздобер Злато Цвет нето Чипка Работ Трим Свадба Лента Applique DIY Шиење Занает 12cm широк

4.5 двор Гроздобер Злато Цвет нето Чипка Работ Трим Свадба Лента Applique DIY Шиење Занает 12cm широк

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Димензии : 12cm(4.7")

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
6.2cm
Ткаенина Тип:
Venise
Свеж

Избор на клиенти