.

.

New
10yards/многу 2.5 CM Organza Износени чипка pleated чипка црвена,бела,розова,сина пати laciness додатоци Бесплатен Превозот

10yards/многу 2.5 CM Organza Износени чипка pleated чипка црвена,бела,розова,сина пати laciness додатоци Бесплатен Превозот

DEN 275.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ве молиме да не информирате преку е-маил или trademanger пред ние брод, а потоа ние ќе го цитирам за вас повторно
3,Ако Купувачите треба сите осигурување .ве молиме да не информираат однапред, а ние може да се купи за вас ,но треба да се плати за наплаќаат по себе
4,Ние ќе бидат одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем
F eedback :
1,Ако не сте задоволни со нашите производи ,ве молиме контактирајте го повторно со нас да се разменат за нови објекти за
2,Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.ако нешто може да се?т најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас преку trademanager или E-mail
Ви благодариме повторно!!!
.5 cm
Боја : бела,розова,црвена, светло виолетова,сина, беж,роза, rolyalblue ,црна, дип парпл
Количина : 10yards/многу
Употреба : Идеален за Фустан, headbware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка.
Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти .

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Ткаени
Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
16005
Потекло:
Henan,Кина
Свеж

Избор на клиенти