.

.

New
бела Африкански нето кабелот guipure чипка со шарени монистра Нигериската француски решетката ткаенина за изработка на облека 5yards везени

бела Африкански нето кабелот guipure чипка со шарени монистра Нигериската француски решетката ткаенина за изработка на облека

DEN 3305.00
DEN 3888.00

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !
. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Политика На Враќање :
Размена Само
1. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
Плаќање :
1.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега". Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
боја:
Виолетова/Бела
дизајн:
Француски кабелот guipure
квалитет:
првата класа на квалитет
Употреба:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
Монистра
Материјал:
Нигерија
Техника:
Beaded
Пакување:
5 дворови/pc
Свеж

Избор на клиенти