.

.

New
црна француска чипка Африкански чипка ткаенина Везени шема дизајн за шиење Брза Испорака на високо квалитетни ГОЛЕМ Попуст

црна француска чипка Африкански чипка ткаенина Везени шема дизајн за шиење Брза Испорака на високо квалитетни ГОЛЕМ Попуст

DEN 2203.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
Размена Само
1.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !
.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега". Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.
Плаќање :
1. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
Зелена/Црна
дизајн:
француска чипка
квалитет:
Висок квалитет
Употреба:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
Mesh
Материјал:
Нигериската tulle
Техника:
Извезена
Пакување:
5 дворови/pc
Свеж

Избор на клиенти