.

.

New
Бела Африкански Чипка Ткаенини 5yard Нигериската Guipure Чипка Ткаенина 2017 Висок Квалитет на Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Фустани

Бела Африкански Чипка Ткаенини 5yard Нигериската Guipure Чипка Ткаенина 2017 Висок Квалитет на Африкански Кабелот Чипка Ткаенина

DEN 2311.00
DEN 2568.00

Стока
Достапно.

Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. ***Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг приближно 1~3cm ! Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект ! Плаќање : 1. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Испорака : 1. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
120 cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LB / WH
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
Чипка Ткаенина:
африкански кабелот чипка
Повод:
свадба,забава,облека,фустан
нигериската чипка ткаенини за свадба 2017:
африкански чипка ткаенина
Свеж

Избор на клиенти