.

.

New
3m /многу 40 см широк црн бел Високо-одделение Трепките чипка намали цвет француска чипка ткаенина рачно изработени diy додатоци Свадба облека

3m /многу 40 см широк црн бел Високо-одделение Трепките чипка намали цвет француска чипка ткаенина рачно изработени diy додатоци

DEN 311.52

Стока
Достапно.

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 9.89
САД $ 4.49
САД $ 7.39
САД $ 23.9
САД $ 18.99
САД $ 7.79
САД $ 6.19
САД $ 5.09
САД $ 7.49
САД $ 22.99
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$7.39
$13.9
$22.99
$5.09
$7.79
$22.99
$7.49
$9.49
wy-приклучок-крај
ширина 40 см
долга е 3 метри
Пријатна чипка
има некој проблем може да биде консултиран во секое време, ви благодариме
Доколку купите повеќе, ве молиме лошите страни
ult мене за попуст

Детали

боја:
црна 3 метри, бела 3 метри
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
40 cm
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти