.

.

New
2yards Голема Pompom Трим 3.8 cm топка со дијаметар од 5cm широк Предиво Pompom Гарланд Дополнителните Украси рачно изработени материјали,облека accesory

2yards Голема Pompom Трим 3.8 cm топка со дијаметар од 5cm широк Предиво Pompom Гарланд Дополнителните Украси рачно изработени

DEN 623.52

Стока
Достапно.


секоја топка големина abou3.8cm дијаметар / ширината е околу 5cm
Единечната цена=2yards(за 182cm)

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ширина:
7
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти