.

.

New
2017 DIY Нов Висок квалитет 3D Симетрични крило печ Везови Вода растворлив чипка за Украси венчаница декоративни

2017 DIY Нов Висок квалитет 3D Симетрични крило печ Везови Вода растворлив чипка за Украси венчаница декоративни

DEN 441.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Функција :
Answer : ___________________________ NOTE : Минимум купување износ =5 долари освен Товар
На чипка ткаенина е прилагодено производи,по купувањето,кој не може да биде вратена.
1. Големина : 25x6.5 cm
2. Достапни Боја : како на сликата
3. Мода и убава, голема за decro!
Забелешки :
1. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies, губење на клипот .. итн секаде каде што сакате.
2. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.
Ако не може да прифати боја за разлика, ве молиме да се купи претпазливо.
Ве молиме проверете ја големината внимателно, така што нема да се купи во ред.

Детали

боја:
Бела, Златен
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
organza
Декорација:
Чипка
Ширина:
25x6.5cm
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
fengxingtimely
Употреба:
Фустан свадба облечи
Користете 2:
Завеса перница ткаенина
Користете 3:
торба за чевли
Користете 4:
Честитки DIY
Употреба 5:
Додатоци
Свеж

Избор на клиенти