.

.

New
20Pieces Нови Чипка Намали Везови Applique да се Шие На Печ Значка Везени Чипка Фустан Облека Оркестарот DIY Додатоци

20Pieces Нови Чипка Намали Везови Applique да се Шие На Печ Значка Везени Чипка Фустан Облека Оркестарот DIY Додатоци

DEN 544.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.


Функција : Чипка Закрпи Appliques .
Големина : 30*9cm една страна.
Количина : 20 Pcs(10 Pairs).
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија" "во мојата продавница, ви благодариме.

Детали

боја:
1 грав паста, 2 розова, 3 небото сино, 4 шампањ, 5 сива, 6 бела, 7 темно црвена, 8 црвени, 9 морнарица, Мешавина боја како што е потребно
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
30cm*9cm one side
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TT687
Ткаенина Тип:
Полиестер,Чипка
Свеж

Избор на клиенти