.

.

New
Стерео Chiffon Чипка Средување на multicolor возбудува чипка ткаенина Diy шиење додатоци фустан од чипка намали Ширина 5cm 5yards/многу

Стерео Chiffon Чипка Средување на multicolor возбудува чипка ткаенина Diy шиење додатоци фустан од чипка намали Ширина 5cm 5yards/многу

DEN 652.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

Ширина : 5cm/1.97" Боја : Прикажува како слика Цена е за 5yards Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Детали

боја:
Светло сина, Кајсија, Off (исклучено) бела, Црна, Лаванда, Бледо розова
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
5cm/1.97''
Свеж

Избор на клиенти