.

.

New
3.3 см ширина памук embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци #2883

3.3 см ширина памук embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци 2883

DEN 359.52

Стока
Достапно.

Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот. Благодарение толку многу
.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.
Напомена : 1 двор = 0. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.Epack пратите само во САД.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.3 см ширина Памук, Чипка Embroid
Производот НЕ : 2883
Чипка ширина : 3.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.3 cm(најмногу широк)
Боја : pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот.

Детали

боја:
Млеко Бела, 1 двор е 92cm
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
2883
Ширина:
3.3cm
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење
Свеж

Избор на клиенти