.

.

New
3 Дворови / Многу Бела Исклучителна Везови Растворливи Чипка, 15 См Широк Прибор за Облека Чипка RS229

3 Дворови / Многу Бела Исклучителна Везови Растворливи Чипка, 15 См Широк Прибор за Облека Чипка RS229

DEN 412.80

Стока
Достапно.

двор
Име на производ : памук везови чипка
Ширина : 15cm
Боја : бела
Пакување : 3yards/многу
Употреба : Идеален за Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка. перница,завеса,кукли облека , дома декор , Свадба Чипка итн.

Детали

боја:
Бела
Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
15cm
Број На Модел На:
RS229
Тип На Производ:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти