.

.

New
Бесплатен Превозот+ Висок Квалитет на Црна / Бела Швајцарската Чипка Ткаенина,DIY Средување на Еластична за Декорација/Облека/Свадбена/Косата Додаток

Бесплатен Превозот+ Висок Квалитет на Црна / Бела Швајцарската Чипка Ткаенина,DIY Средување на Еластична за Декорација/Облека/Свадбена/Косата

DEN 1279.00
DEN 1420.80

Стока
Достапно.

Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL) 2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.html
Употреба : За Деколте,Рамо Girdle,Копче За Предност,
Дното Нишало,Подарок,Декорација за Кеса,
Божиќ DIY занаети итн.Значи, ако имате било какви прашања. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. Испорака Метод : 1.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.9 cm
Модел : B2 / Б3
Количина : 50 метри,/Многу
Боја : 2 Бои ( како слика )
Напомена : pls изберете боја од B2 / Б3, ве Молиме можете да изберете боја со себе,а потоа оставете порака woth боја Број на нас, или ние ќе ја испрати на боја по случаен избор. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .Ве молиме да забележите тоа!! Благодарение На Превозот Услови : 1. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.com/store/group/DIY-Lace/1269419_257171286. Ви благодариме !
Ако треба други модели, pls кликнете под линк>>>
http : //www.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Хеклани
Ширина:
4.5 / 4.9 CM
Број На Модел На:
Чипка
Број На Модел На:
ALS013
Употреба:
Јака, рамо ремени, токи, украс на подароци, чанти, итн
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти