.

.

New
5yard/многу висок квалитет злато автомобил коска чипка headdress свадба додатоци рачно изработени DIY ткаенина applique африкански sequin чипка панделки

5yard/многу висок квалитет злато автомобил коска чипка headdress свадба додатоци рачно изработени DIY ткаенина applique африкански

DEN 1285.00
DEN 2255.52

Стока
Достапно.


Чипка е еден вид на Уметност
Тоа 's popupar од centries
Нештата стануваат поинакви, кога ќе додадете Чипка, Нели?
Можете да ги најдете сите видови на Чипка Тука.
име на производ : автомобил на коските чипка намали Ширина : 15cm Боја : Злато Пакување : 5 Yards/Многу Употреба : Идеален за Фустан, headware, гребенот,чанта додаток, шапка,кукли облека , венчаница,Свадба декорација итн.
Руски Клиенти Внимание ве молам : Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лице,Па ве молиме да бидете сигурни дека youve се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ако постои 's нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга. Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме повторно!!!
Ако'повторно DIY Блогер,
И Ако интерес во нашата Чипка,
Можеби и ние би можеле да работат заедно.
Ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
LK50082
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ширина:
15cm
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Бренд Име:
AtSKnSK
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Чипка
Име:
AtSKnSK
Свеж

Избор на клиенти