.

.

New
5Yards/многу Ширина 11cm Исклучување Бел памук везени крпа чипка ткаенини, за Жени облека чипка намали, Бесплатен Превозот

5Yards/многу Ширина 11cm Исклучување Бел памук везени крпа чипка ткаенини, за Жени облека чипка намали, Бесплатен Превозот

DEN 411.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.

Боја : off бела 3. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Материјал : памук 2. 90 дена Гаранција. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. Пакетот вклучува : 1lot = 5yard (1yard=91cm=0. Одлично за d ress, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка, перница,завеса,кукли облека , дома декор ,Свадба Чипка итн.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Функција : 1. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. Човекот-направени штета не е вклучена.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
L-0888
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
11cm
Ткаенина Тип:
памучна крпа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти