.

.

New
Деликатна Бела 130cm Швајцарската Guipure Чипка Ткаенина Млеко Свила Пердув Мрежа Везови Чипка За Нигериската Свадба Фустани за Шиење

Деликатна Бела 130cm Швајцарската Guipure Чипка Ткаенина Млеко Свила Пердув Мрежа Везови Чипка За Нигериската Свадба Фустани

DEN 2887.00
DEN 3207.84

Стока
Достапно.

Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Повратни информации 1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме.

Детали

боја:
Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
approx 130cm
Број На Модел На:
YX020 / YMX_HB
Ткаенина тип:
mesh чипка
Употреба:
Облекување Ткаенина Здолништа,Да Се Облекува,Облека,Свадба
is_customized:
Yes
Количина:
5Yards
guipure чипка ткаенина:
француска чипка
боја:
бела
Свеж

Избор на клиенти