.

.

New
3Yards/пакет Префинет Луксузен со Континентална Автомобил Коска Sequined Чипка Свадба Фустан Додатоци Чипка Намали RS914

3Yards/пакет Префинет Луксузен со Континентална Автомобил Коска Sequined Чипка Свадба Фустан Додатоци Чипка Намали RS914

DEN 518.40

Стока
Достапно.

двор
roduct име : автомобил на коските sequined чипка намали Ширина : 20 cm Боја : off бела Пакување : 3yards/пакет Употреба : Идеален за Фустан, headware, гребенот,чанта додаток, шапка,кукли облека , венчаница,Свадба декорација итн.

Детали

Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
20cm
Број На Модел На:
RS914
Тип На Производ:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти