.

.

New
Висок квалитет на Off бела свадба стил вода solbule шупливи везови чипка ткаенина модна ревија фаза партија фустан од чипка ткаенина

Висок квалитет на Off бела свадба стил вода solbule шупливи везови чипка ткаенина модна ревија фаза партија фустан од чипка ткаенина

DEN 1704.00

Стока
Достапно.

By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.91 метар
Боја : бела off
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.

Детали

боја:
Исклучување бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
130cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти