.

.

New
(5yards/pc)Топла продажба цвет со кристал шема Швајцарската voile мрежа чипка,Африкански памук, чипка ткаенина за партијата се облекуваат BC44-4

(5yards/pc)Топла продажба цвет со кристал шема Швајцарската voile мрежа чипка,Африкански памук, чипка ткаенина за партијата се

DEN 3055.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .тежина : околу 1,5 килограми
4.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Политика На Враќање :
1.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.
Купување детали
Исплата се должи во времето на купување.брза испорака и испорака Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/bundl
Производи покажува
Забелешка : вистинската боја на производот можеби таму е малку различен од слики,поради светлината и компјутерски монитор ,ве молиме да бидат awared на тоа. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг!
1.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.ширина : 51"/52"
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51''/52''
Број На Модел На:
xxx
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти