.

.

New
извезена флорални чипка намали, tulle чипка намали со обоени вез, мрежа чипка со сини peony роуз, градник чипка

извезена флорални чипка намали, tulle чипка намали со обоени вез, мрежа чипка со сини peony роуз, градник чипка

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece.
Ви благодарам многу
.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
CL004
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
4.7 inches
Свеж

Избор на клиенти