.

.

New
15yards Висок Квалитет на Везови Чипка Ткаенина DIY Занает Чипка Намали за венчаница Млеко свила Чипка за Шиење Облека за Ткаенината Полите

15yards Висок Квалитет на Везови Чипка Ткаенина DIY Занает Чипка Намали за венчаница Млеко свила Чипка за Шиење Облека за Ткаенината

DEN 1114.00
DEN 1310.40

Стока
Достапно.


Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може да се провери од страна на нашите) .
Едноставно контактирајте не и дозволете ни да знам што производот што го барате, и ние ќе го тргнеме тоа за вас.
5 Ѕвезди за вас : ако ви се допаѓа и сакате да се купи други quanti парти, оставете порака ве молам. Milkslik има кашмир-како се чувствувате, на monofilament финост, процентот на светлината, издолжување на пауза, навивам еластичност, навивам за обновување го оценувате најблиску до кашмир и волна, влакна гломазна мека, допрете како кашмир меки, удобни, мазна waxy; , Со свилен природен сјај, елегантен изглед, анти-сонце стабилност, анти-пот брзина од 4 до 3 ниво. 1. Материјал : 100% Milkslik. 2. Боја : Црна. 3. Ширина : Околу 3.5 cm. 4. Одлично за свадба, облека, 5. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. 1 двор = 91cm = 36in answer : ___________________________ Note : Кога сте заинтересирани, ние може да понуди повеќе слики за детали. Ние се концентрираме на Облека, Додатоци во Кина.Нашите ракување со предмети се сите висок квалитет и ниска цена .Исто така можеме да ви понудиме мала количина од брза испорака.Ако би сакале да имаат снабдувач на Кинески облека додатоци. Ве молиме контактирајте со нас сега. Ние веруваме дека може да помогне со вашиот бизнис!!

Детали

боја:
Црна
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
3.5CM
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
xiuyi2-4
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти