.

.

New
15yards/многу Мулти боја чипка applique печ 3D цвет шиење бисер organza чипка панделки DIY свадба декорација монистра чипка скратува

15yards/многу Мулти боја чипка applique печ 3D цвет шиење бисер organza чипка панделки DIY свадба декорација монистра чипка скратува

DEN 1416.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


-4.99 /двор
Дизајн : монистра, чипка applique ( 3 D стил,двојно слоеви)
Материјал : полиестер + organza + бисер
Боја :
Функција : Погоден за сите видови на облека чипка, здолниште,појас, манжетни, деколте, гребенот, чевли, кеси, и така натаму
Како секој компјутер на екранот поинаку, фотографии и предмети ќе биде малку грешка боја од физички објект.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
skxs0895
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Нето Платно
Ширина:
as picture
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип На Производ:
Чипка
Име:
AtSKnSK
Ткаенина Тип:
чипка applique
чипка деколте:
Чипка Appliques
свадба beaded чипка:
organza beaded чипка applique
Свеж

Избор на клиенти