.

.

New
Misaya трговија на Големо 1pc Везови Venise зголеми цвет чипка деколте ткаенина, DIY Прирачник јака чипка ткаенини за шиење јака занаети

Misaya трговија на Големо 1pc Везови Venise зголеми цвет чипка деколте ткаенина, DIY Прирачник јака чипка ткаенини за шиење јака

DEN 94.00
DEN 134.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!
Misaya 1pc Везови Venise зголеми цвет чипка деколте ткаенина, DIY Прирачник јака чипка ткаенини за шиење јака занаети
Производ вовед :
1). Материјал : 100% полиестер
2). Димензии : должина 38cm x ширина 34cm
3). Пакетот вклучува : 1pcs /пакет
4). боја : како на сликата

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
FWWCL004
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ширина:
34cm
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Misaya
Материјал:
100% Полиестер
боја:
бело/црна
Стил:
чипка јака
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти