.

.

New
Плетенка Beaded Бисери Црното Злато Средување на Разубавувањето Чипка Лента Трим Applique Шиење Материјали За Занает Крпа 20yd/T1223

Плетенка Beaded Бисери Црното Злато Средување на Разубавувањето Чипка Лента Трим Applique Шиење Материјали За Занает Крпа 20yd/T1223

DEN 1393.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 12mm/0.47" инчи, 1yard=91cm се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црно злато со црниот Бисер Пакет се Вклучени : 1 X 20 метри трим

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Beaded
Ширина:
Approx. full width 12mm/0.47 inches
Број На Модел На:
Beaded Трим T1223
Ткаенина Тип:
Полиестер / Ткаенина
боја:
Црното злато со црниот Бисер
Тип:
Плетенка beaded трим
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер / Ткаенина
Големина:
Approx. full width 12mm/0.47 inches, 1 yards = 91cm
Свеж

Избор на клиенти