.

.

New
Африкански Чипка Ткаенина Нето Година Француска Чипка Tulle Со Вез Црвено Нигериската Свадба За Шиење Accessorie Висок Квалитет

Африкански Чипка Ткаенина Нето Година Француска Чипка Tulle Со Вез Црвено Нигериската Свадба За Шиење Accessorie Висок Квалитет

DEN 2203.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.

можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега". Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
Политика На Враќање :
Размена Само
1.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
зелена/црна/royalblue/fuchsia/портокал/црвена
дизајн:
француска чипка
квалитет:
Висок квалитет
Употреба:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
Mesh
Материјал:
Нигериската tulle
Техника:
Извезена
Пакување:
5 дворови/pc
Свеж

Избор на клиенти