.

.

New
somelace 20cm ширина-(2yds/многу)црна газа сребро цвет Везови чипка намали за облека и свадба декорација-163209

somelace 20cm ширина-(2yds/многу)црна газа сребро цвет Везови чипка намали за облека и свадба декорација-163209

DEN 410.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ STARSof Детални Продавачот Рејтингот. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ви благодарам многу за вашата соработка. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Изборот како на вашите барања. Нашиот одговор време : во рок од 8-10 часа. Повратни информации 1. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Ве молиме секогаш вклучуваат Објект#, вашето корисничко име и e-mail адреса во вашиот е-мејл. За испорачување непречено и брзо. Ние брод објектот преку EMS,КИНА ПОСТ,EPACKET, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Хонгконг Пост.За ништо во врска со производот, на големо, цена, испорака или цел статус, ве молиме контактирајте со нас.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2. Време на испорака : а). Превозот,
а. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или на пазарот на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Детали За Производот
Транспорт логистика кина пост воздух mail(бесплатен превозот)
Стоки ширина 20cm малку прирачник за грешка при мерење
Добредојдовте на нашата продавница 1.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Бренд Име:
somelace
Декорација:
Чипка
Ширина:
20cm
Материјал:
Најлон / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Свеж

Избор на клиенти