.

.

New
Со Лежиште Топла Висок Квалитет на Африкански Вода растворлив чипка Guipure Кабелот Чипка Ткаенина За жените се облекуваат за партијата 5yd/многу RL52001

Со Лежиште Топла Висок Квалитет на Африкански Вода растворлив чипка Guipure Кабелот Чипка Ткаенина За жените се облекуваат за

DEN 3076.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Повеќе убави Ткаенина за вас :
Производи слика :
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на FEDEX ОДНОСНО вообичаено.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена откако ќе бидат поставени.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, Fedex
3-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ
3-5days
Азија земја
DHL
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS
4-7days

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51'' / 52''
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
RL52001
густина:
80*80/50*50
Пакување:
5yards
Возрасна Група:
Возрасни лица
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Употреба:
Африкански Модни Облека за Повод,Свадба,забава итн
is_customized:
Yes
красат:
Мушка
Свеж

Избор на клиенти