.

.

New
Висок квалитет на СЛУЧАЕН избор на БОЈА И ГОЛЕМИНА лента поставена diy косата додаток материјал додатоци комплет лак hairpin памук, чипка,печатени,сатен

Висок квалитет на СЛУЧАЕН избор на БОЈА И ГОЛЕМИНА лента поставена diy косата додаток материјал додатоци комплет лак hairpin

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Производ големина е случаен 1-5 CM
Вистински стил и ГОЛЕМИНА може да бидат различни од сликата, ние натоварен случаен испорака,
Боја со бела или беж
Ако умот, ве молиме да не го купите,
Севкупно, квалитетот на производот е добар, и стил е толку убава!

Детали

боја:
СЕ МЕША БОЈАТА ГОЛЕМИНА 40Y, СЕ МЕША ВО БОЈА СО ГОЛЕМИНА 20Y
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
23056
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетенка
Ширина:
RANDOM
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Лента
Боја:
МИКС БОЈА И ГОЛЕМИНА 40 ДВОР 8.99
Големина:
случаен
Свеж

Избор на клиенти