.

.

New
4cm*10m/многу Ткаење јута burlap јаже лента за подарок пакет свадба партија декорација

4cm*10m/многу Ткаење јута burlap јаже лента за подарок пакет свадба партија декорација

DEN 451.00
DEN 474.72

Стока
Достапно.


4cm*10m/многу Ткаење јута burlap јаже лента за подарок пакет свадба партија декорација
4cm x10m
КЛИЕНТИТЕ ЕФЕКТ СЛИКИ

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
JR05-1
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
предиво од јута
Ширина:
4cm
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетени
Бренд Име:
IVINLA
Ткаенина Тип:
јута
Свеж

Избор на клиенти