.

.

New
Kaka 2017 француски Везени мрежа чипка Ткаенина Кралска Сина Африкански Чипка Ткаенина Висок Квалитет Guipure чипка Applique Нигерија чипка

Kaka 2017 француски Везени мрежа чипка Ткаенина Кралска Сина Африкански Чипка Ткаенина Висок Квалитет Guipure чипка Applique

DEN 3223.00
DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Политика На Враќање :
Размена Само
1.Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !
.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Декорација:
Rhinestones
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
розова боја/бела/red/кралска сина
дизајн:
француска чипка
квалитет:
првата класа на квалитет
Употреба:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
вез,rhinestones
Материјал:
Нигериската tulle
Техника:
Извезена
Пакување:
5 дворови/pc
Свеж

Избор на клиенти