.

.

New
ShinyBeauty 5Yard Две Лице Бело Сирена Реверзибилна Sequin Ткаенина, Бела Sequin Ткаенина Продажба од страна на Дворот, Изберете ја Вашата Боја!-а

ShinyBeauty 5Yard Две Лице Бело Сирена Реверзибилна Sequin Ткаенина, Бела Sequin Ткаенина Продажба од страна на Дворот, Изберете

DEN 911.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
1 yard, 2 yard, 3 yard, 5 yard, 10 yard, 15 yard
Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
Width is 125cm , heigth is 92cm,
Број На Модел На:
Две Лице Бело 5mm Sequin Ткаенина 1 двор-10-18
Sequin Ткаенина Боја:
Две Лице Бело 5mm Sequin Ткаенина
испорака:
Превозот на вториот Ден
Користат За:
За Свадба/Партија/Роденден Decoraion
Пакување:
OPP вреќа , меур торба и картон
Испорака Детали:
1-3 работни дена по потврдете ја нарачката
превозот:
EPACKT / EMS / DHL / ТНТ / UPS-ОТ
is_customized:
Да, сите други што може да се стори за вас
Клучни зборови:
Две Лице Бело Sequin Ткаенина /Два се Соочуваат со Сребро Sequin Ткаенина-1 двор
Големина:
1Yard Две Лице Бела Ткаенина Sequin
Свеж

Избор на клиенти