.

.

New
100yards /многу Бела Беж Шупливи Од Чипка Ткаенина Чипка Лента Трим Памук рачно изработени Занаетчиски DIY Scrapbooking Шиење Додатоци

100yards /многу Бела Беж Шупливи Од Чипка Ткаенина Чипка Лента Трим Памук рачно изработени Занаетчиски DIY Scrapbooking Шиење

DEN 1123.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.

Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Ние само брод вашата потврди адреса. Испорака : 1.100yards /многу Бела Беж Шупливи Од Чипка Ткаенина Чипка Лента Трим Памук рачно изработени Занаетчиски DIY Scrapbooking Шиење Додатоци Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Големина : 1. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.1 см широк Количина : 100 Метри Боја : бела , беж Материјал : памук Употреба : облека,чевли,капи додатоци,дома декоратерите,предмети за Домаќинството adornments,DIY додатоци,Божиќ подарок пакување,Божиќ DIY занаети,Свадба оркестарот и други проекти што може да се замисли.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
Y01032/ DG_MW
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
1.1 cm
Ткаенина Тип:
памук, чипка
Ткаенина тип:
памук, чипка намали
is_customized:
боја:
бела,беж
африкански француска чипка ткаенина висок квалитет:
чипка applique
шиење додатоци:
чипка лента,чипка намали
ruban dentelle:
guipure чипка
памук ткаенини:
tecidos де крпеница
Свеж

Избор на клиенти