.

.

New
4cm/1.6 Широк Едноставна Мрежа Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето Чипка Намали,Мрежа Везови Laciness 14Yards/Многу

4cm/1.6 Широк Едноставна Мрежа Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето Чипка Намали,Мрежа Везови Laciness 14Yards/Многу

DEN 1035.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Убав Едноставен Двојно-Страна Везени Чипка Намали/Лента
1.Стил : Везови
3.Боја : Бела(како слика)
4.Ширина : 4cm/1.6"
5.Пакување : 14 Yards/Многу
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
4cm
Број На Модел На:
LC-09
Свеж

Избор на клиенти