.

.

New
Ново!14cm/Многу 5.5 инчен Ширина Чипка Намали/Лента,Раскошен Дворец Мрежа Везови Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Чипка Намали

Ново!14cm/Многу 5.5 инчен Ширина Чипка Намали/Лента,Раскошен Дворец Мрежа Везови Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Чипка

DEN 1072.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


14cm Ширина Раскошен Дворец Везени Чипка Намали/Лента
1.Стил : Везови
3.Боја : Црна/Бела (како слика,ве молиме да ни кажете каква боја сакате, или ние ќе ги испрати бела до вас)
4.Ширина : 14cm/5.5 инчен
5.Пакување : 10 Yards/Многу
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
14cm
Број На Модел На:
LC-01
Боја 1:
Бела
Бојата 2:
Црна
Свеж

Избор на клиенти