.

.

New
7cm/2.7 Чипка Намали Бело/Црна/Беж Франција Мрежа Везови Чипка Скратува Voile Свадба Облечи Модел Чипка Намали Чипка 14Yards/Многу

7cm/2.7 Чипка Намали Бело/Црна/Беж Франција Мрежа Везови Чипка Скратува Voile Свадба Облечи Модел Чипка Намали Чипка 14Yards/Многу

DEN 1109.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


7cm Бранови Везени Чипка Намали/Лента
1.Стил : Везови
3.Боја : Црна/Бела/Беж(како слика)
4.Ширина : 7cm/2.7"
5.Пакување : 14 Yards/Многу (Испорака бела Боја, ако сакате други бои,ве молиме да ни остават порака)
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
7cm
Број На Модел На:
LC-02
Боја 1:
Бела
Бојата 2:
Црна
color3:
Беж
Свеж

Избор на клиенти