.

.

New
Бесплатен Превозот Фабрика Евтини Крива Webbing Чипка 0.9 cm Ширина Бели+Злато Чипка Лента За Костимот за Шиење Чипка Декорација

Бесплатен Превозот Фабрика Евтини Крива Webbing Чипка 0.9 cm Ширина Бели+Злато Чипка Лента За Костимот за Шиење Чипка Декорација

DEN 714.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.

Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.9 cm Ширина Бели+Злато Чипка Лента За Костимот за Шиење Чипка Декорација Боја : бела+злато (како слика) Големина : 20 милиони должина, Околу 0.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса. Повратни информации 1. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Бесплатен Превозот Фабрика Евтини Крива Webbing Чипка 0.9 cm ширина ***се Должи на рачно изработени за шиење , може да биде малку големина отстапување Плаќање : 1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Испорака : 1. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
P029 / GZ_KHZD
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
approx 0.9cm
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер
is_customized:
Yes
Количина:
20М
Дизајн:
Плетенка, хеклани
Главната употреба:
Сите се исти diy за headwear, облека, дом, оркестарот...
Свеж

Избор на клиенти