.

.

New
Ново!!50Yards/Многу 1.5 cm француски Зголеми Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Laciness

Ново!!50Yards/Многу 1.5 cm француски Зголеми Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Laciness

DEN 1294.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Француски Зголеми Мрежа Везени Чипка Намали/Лента
1.Стил : Везови
3.Боја : Бела
4.Ширина : 1.5 cm
5.Пакување : 50 Yards/Многу
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
1.5cm
Број На Модел На:
LC-18
Свеж

Избор на клиенти