.

.

New
Ново!!10Yards/Многу 13cm Убаво Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Laciness Трим

Ново!!10Yards/Многу 13cm Убаво Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Laciness Трим

DEN 665.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Диви Употреба Мрежа Везени Чипка Намали/Лента
1.Стил : Везови
3.Боја : Бела
4.Ширина : 9cm
5.Пакување : 10 Yards/Многу
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
13cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
LC-15
Свеж

Избор на клиенти