.

.

New
XWL 12M/Многу 3cm Ширина Чипка Намали Ивица Свадба Облека Перница Плетенка Чипка Додатоци Лента DIY Шиење Дома Текстил Декорација

XWL 12M/Многу 3cm Ширина Чипка Намали Ивица Свадба Облека Перница Плетенка Чипка Додатоци Лента DIY Шиење Дома Текстил Декорација

DEN 640.00
DEN 852.96

Стока
Достапно.


XWL 12 M/Многу 3cm Ширина Чипка Намали Ивица Свадба Облека Перница Плетенка Чипка Додатоци Лента DIY Шиење Дома Текстил Декорација
Опис :
Материјал : P olyester
Ширина : Околу 3cm/1.18"
Боја : 9 боја за да изберете
Пакет : 12 M/Многу
Употреба : Завеса,светилки и крпа декорација
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.
2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка. Ви благодариме за вашето разбирање.
Детали шоу

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
About 3cm
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
YYJwgxb14
Материјал:
100% Полиестер
Должина:
12M/lot
Свеж

Избор на клиенти