.

.

New
XWL 14M/Многу 10cm Широк Чипка Намали Ивица Перница Троседот Извртување Јажиња Линија Плетенка Завеса Додатоци Лента DIY Шиење Текстилни Оркестарот

XWL 14M/Многу 10cm Широк Чипка Намали Ивица Перница Троседот Извртување Јажиња Линија Плетенка Завеса Додатоци Лента DIY Шиење

DEN 4109.00
DEN 5552.16

Стока
Достапно.


XWL 14 M/Многу 10cm Широк Чипка Намали Ивица Перница Троседот Извртување Јажиња Линија Плетенка Завеса Додатоци Лента DIY Шиење Текстилни Оркестарот
Опис
Материјал : P olyester
Ширина : Околу 10см/3.93"
Боја : 7 боја за да изберете
Пакет : 14 M/Многу
Употреба : Завеса,светилки ,троседот,перница и крпа декорација
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.
2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка. Ве молиме да се разгледа вашиот ум befor да се направи ред.
Детали шоу
Сината серија на странични додатоци,чипка,јаже линија,fringe.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
About 10cm
Број На Модел На:
YYJzbsp170
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
боја:
8 боја
Должина:
14M
Свеж

Избор на клиенти