.

.

New
Ново!!3cm Ширина Еластична Мрежа Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Laciness, 30YDS/Многу

Ново!!3cm Ширина Еластична Мрежа Везови Чипка Намали/Лента,Voile венчаница Нето-Чипка,Мрежа Везови Laciness, 30YDS/Многу

DEN 813.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Убав Едноставен Еластична Везени Чипка Намали/Лента
1.Стил : Везови
3.Боја : Црна(како слика)
4.Ширина : 3cm/1"
5.Пакување : 30 Yards/Многу
6.Употреба : Овој Чипка намали може да се користи се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или било каков вид на вашиот занает проекти.
7.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите на нашите Предмети се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
3cm
Број На Модел На:
LC-11
Свеж

Избор на клиенти