.

.

New
Креативни Ramen Сад Црна Чистење Керамички чинии Супа Салата Ужинка Чинии Може да поставите стапчиња за јадење Висок Квалитет чаши Личност Tablewa

Креативни Ramen Сад Црна Чистење Керамички чинии Супа Салата Ужинка Чинии Може да поставите стапчиња за јадење Висок Квалитет

DEN 1363.68

Стока
Достапно.


Детали

Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Техника:
Пигментирани
Производство:
Еден
Керамички Тип:
порцелански
Функција:
Еко-Пријателски
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Број На Модел На:
17082703
Бренд Име:
Покровителство HOS
Капацитет:
1.2 L
Материјал:
Керамички
Свеж

Избор на клиенти