.

.

New
450ml Мода Топла Храна Термос Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Храна Контејнер Супа Кутија Одржите Храната Топла Термос Ручек Сад

450ml Мода Топла Храна Термос Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Храна Контејнер Супа Кутија Одржите Храната Топла Термос Ручек

DEN 1287.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
Заводот и Училишни Материјали : http : //www.aliexpress.com/store/1232970
450ml Мода Топла Храна Термос Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Храна Контејнер Супа Кутија Одржите Храната Топла Термос Ручек Сад
МАТЕРИЈАЛ : пластични + 304 од не ' рѓосувачки челик
ГОЛЕМИНА : 14.5*3.5 см, 450ml
ТЕРМОС ВРЕМЕ : 6-12 часа

Детали

боја:
Зелена, Црвена Роза, Розово, Сино Небо
Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
Производство:
Еден
Количина:
1
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CIQ
Капацитет:
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Други
Техника:
Други
Свеж

Избор на клиенти