.

.

New
Kawaii Јапонски Аниме Cosplay Чевли Едно Парче Чевли Повторно Нула Одг Touken Ranbu Наруто Топло Кадифен Мажи Жени Чевли Дома Влечки

Kawaii Јапонски Аниме Cosplay Чевли Едно Парче Чевли Повторно Нула Одг Touken Ranbu Наруто Топло Кадифен Мажи Жени Чевли Дома

DEN 993.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

UPS-от , USPS и DHL 7-10 дена ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Превозот Време за Прибл : e Packet 7-35 дена .net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
модел шоу
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена(Нарачана треба 7-10days). Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Item Title
Kawaii Јапонски Аниме Cosplay Чевли Едно Парче Чевли Повторно Нула Одг Touken Ranbu Наруто Топло Кадифен Мажи Жени Чевли Дома Влечки Функција
Прекрасен Подарок за Аниме Фанови
Трговија на големо & Drop Брод се добредојдени тука. EMS 10-20 дена . За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Добредојдовте да контактирате со нас за детали
Опис
Состојба : 100% сосема нов
Боја : Како на сликата покажува
Големина на :
260mm(36-37)
270mm(38-39)
280mm(40-41)
290mm(42-43)
Пакет : 1 Парови
(Тоа е Азија големина,немојте да изберат како САД /ЕУ /велика БРИТАНИЈА големина,таа е помала од НАС /AU/ ЕУ големина).

Детали

Чевли Големина:
37, 39, 41, 43
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор:
едно парче
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Мајмун D. Luffy
Карактер:
едно парче
Материјал:
Кадифен
Големина:
260mm. 270mm, 280mm, 290mm
клучен збор :
Јапонски Аниме Влечки
Големина тип:
Азија големина
Пакет:
Еден Пар
Трговија На Големо & Drop Брод:
Прифати тука, ве молиме контактирајте со нас
Свеж

Избор на клиенти