.

.

New
Бесплатен Превозот! Најновите! Seraph На Крајот Шах Belle Cosplay Чевли Чизми Професионални Рачно Изработени!Совршено Прилагоден За вас!

Бесплатен Превозот! Најновите! Seraph На Крајот Шах Belle Cosplay Чевли Чизми Професионални Рачно Изработени!Совршено Прилагоден

DEN 2208.00

Стока
Достапно.


Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
3. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
4. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Како и сите чевли или чизми во eshopcos се Сопствени направени оние,
Ние треба вашата следниве мерки за правење чевли :
1.Пол
2.Чевли големина
3.Нога должина
4.Теле околу (најголемиот дел од теле)
5.Подигнете висина(од земјата на висина сте посакувале, висината не е потребно за чевли)
Како да се измери вашиот соодветна големина на :
Ако сакате да ја прилагодите, ве молиме испратете ја вашата големина на забелешка во ред.Ви благодариме!

Детали

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор:
Star Wars
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Шах Belle
Бродови Од:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти