.

.

New
Сопствени направени сива Германски Чевли чизми од Оската Сили Hetalia Cosplay

Сопствени направени сива Германски Чевли чизми од Оската Сили Hetalia Cosplay

DEN 1921.00
DEN 2111.52

Стока
Достапно.

99 /парче
Costum направени Артур Чевли (Велика Британија,полска) од Оската Сили Hetalia Cosplay US$ 41.99 /парче
Име Costum направени сива Германски Чевли чизми од Оската Сили Hetalia Cosplay Материјал вештачка кожа чевли се Произведе време 13-17 работни дена
Кога ќе ги нарачате,ве молам да ме известите вашиот род и чевли големина.

Детали

боја:
сива
Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Извор:
Оска Сили Hetalia
Извор Тип:
Аниме
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Германски
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Batik
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти