.

.

New
Латинска Танц Чевли Жените Возрасни Спортски Чевли Самба Танц Кожени Чевли Пријателство Плоштадот Мека Дното Летото Сандали Чевли

Латинска Танц Чевли Жените Возрасни Спортски Чевли Самба Танц Кожени Чевли Пријателство Плоштадот Мека Дното Летото Сандали Чевли

DEN 1058.00
DEN 2034.24

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 3
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Декорација:
Јазол
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Обвивка Материјал:
Drilex
Бренд Име:
ruimo
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Ниво На Пракса:
Напредни
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти